Ürün Kataloğu

powered by

DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!

INA Gergi Kolu olan/olmayan Gergi Makaraları

INA Tensioner Pulley

Her türlü sürüş koşulunda sabit kayış gergisi

Ürün Tanıtımı:

Belli başlı otomobil ve motor üreticileri yıllardır INA kayışlı tahrik sistemi bileşenlerine güvenmektedir. Bu üreticiler, hem ana tahrik sisteminde, hem de yardımcı tahrik sisteminde (FEAD) üstün kaliteli INA gergi makaraları kullanırlar.

Yardımcı tahrik sistemine gerekli gücü aktarabilmek için, doğru kayış gergisi esastır. Gergi yanlışsa, kayışlar ve diğer tüm yardımcı tahrik sistemi bileşenleri çabucak yıpranır. 

Bu durumda, daha büyük gres rezervuarlı, tek sıralı bilyalı rulmanların etkili olduğu kanıtlanmıştır. Gerekirse, optimize edilmiş gres rezervuarlı, çift sıralı açısal temaslı bilyalı rulmanlar da kullanılabilir. Tüm rulmanlar ve gergi sistemleri, ilgili şartların yerine getirilmesini sağlamak için yüksek hassasiyetle üretilmiş ve yüksek sıcaklığa dayanıklı makaralı rulman gresleriyle ve sızdırmazlık halkalarıyla donatılmıştır. İstenen şartlara bağlı olarak, bu rulmanlarda plastik veya çelikten yapılmış rulman zarfı bulunur.

INA gergi makaraları ve gergi sistemleri, kayış gergisinin her zaman sabit olmasını ve böylece tüm kayışlı tahrik sisteminin güvenliğini garanti eder.
Avantajları:
  • Belirli uygulamalar için yüksek hassasiyetle üretilmiştir
  • Minimum gres kaybı, daha büyük gres rezervuarı
  • Hizmet ömrü boyunca sessiz çalışma ve az gürültü
  • Sıcaklığa ve çevre etkilerine dayanıklılık
  • Ön-gerilimli gergi kolu yardımıyla kayış üzerinde sabite yakın gergi uygular.
  • Yay/sönümleyici elemanı yardımıyla, en ağır şartlarda dahi düzgün/yumuşak sürüş
Geri
DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!
Schaeffler REPXPERT Hizmet Merkezi
Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız mı var?
Telefon:
+90 212 385 35 85
Erişim: Pazartesi – Cuma
08:00 - 17:00