Ürün Kataloğu

powered by

DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!

INA Yardımcı Tahrik Sistemi Kiti

INA FEAD KIT

Yardımcı tahrik sistemi onarımı için yeni standart

Ürün tanımı:

Yardımcı tahrik sisteminin profesyonel onarımı için, poli-V kayışlarını kontrol etmek veya değiştirmek artık yeterli değildir. Klimalar, hidrolik direksiyon, yüksek performanslı alternatörler, Auto start-stop sistemleri gibi ek bileşenler, daha fazla karmaşıklık demektir. Bunun paralelinde, katı CO2 standartları da motor küçültme çabalarının artmasına ve daha yüksek krank mili dönüş düzensizliklerine yol açmıştır. Bu da tüm yardımcı tahrik sistemini daha büyük yüklere maruz bırakır. 

INA Yardımcı Tahrik Sistemi Kitiyle, Schaeffler Automotive Aftermarket onarım için hepsi bir arada çözüm sunar. Ana bileşenleri arasında her zaman poli-V kayışı, gergi rulmanı, kılavuz kasnağı ve gerekli tüm bağlantı parçaları bulunur. Bu onarım çözümü, araç tipine ve operasyonel taleplere bağlı olarak, devir ayarlı alternatör kasnağı (OAP), burulma titreşim damperi veya su pompası gibi ek parçalarla birlikte sunulabilir.

Aftermarket uzmanı INA, onarım sırasında değiştirilmesi gerekecek tüm bileşenleri içeren, araç tipine özel Yardımcı Tahrik Sistemi Kitini sunar.
Avantajları:
 
  • Her parça üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir
  • Orijinal Ekipman teknik verilerine göre üretilmiştir
  • Bileşenler birlikte mükemmel çalışmak üzere yüksek hassasiyetle tasarlanmıştır
  • Takip eden onarımlara gerek kalmaz
  • Montaj için gerekli tüm parçaları içerir
Geri
DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!
Schaeffler REPXPERT Hizmet Merkezi
Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız mı var?
Telefon:
+90 212 385 35 85
Erişim: Pazartesi – Cuma
08:00 - 17:00