Ürün Kataloğu

powered by

DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!

LuK Hidrolik Rulmanlı Debriyaj Seti (RepSet Pro)

LuK_PC_RS_620326821-1634x919px.jpg
LuK_PC_RS_623312433-1634x919px.jpg
LuK_3D_Mock_Up_RepSetPro_PC_right_new-1634x919px.jpg

Hidrolik ve yarı hidrolik debriyaj sistemleri için komple çözüm


Ürün Tanımı:

Debriyajın çalışması için önemli bir unsur ayırma sistemidir. Hidrolik debriyaj rulmanı veya alt merkez silindir genellikle debriyaj muhafazasının iç kısmına veya bileşenlerin ısıya, kire, aşınmaya, neme ve yağ spreyine maruz kaldığı dış kısma monte edilir. Toplam kilometreyle birlikte bu etkiler zaman içinde hidrolik sistemin yıpranmasını ve aşınmasını artırır.

Bu nedenle Schaeffler Automotive Aftermarket uzmanları, debriyaj onarımı yapıldığı her seferde, hidrolik debriyaj rulmanının ve alt merkez silindirin de değiştirilmesini tavsiye ederler. Böylece bunu izleyen bir hasar ve sonuçta müşterinin tamirhaneye ikinci kez gelmek zorunda kalmasını gerektiren bir durum önlenmiş olur. Hidrolik Rulmanlı LuK Debriyaj Seti (RepSet® Pro), yıllardır hidrolik debriyaj rulmanı kullanan modern araçlar için ideal bir onarım çözümü olduğunu kanıtlamıştır.

LuK RepSet Pro ürün serisi sürekli çeşitlenmektedir. Hidrolik debriyaj rulmanlı tam hidrolik sistemler için uygulamaların yanı sıra, yarı hidrolik debriyaj sistemleriyle donatılmış araçlar için de uygulamalar mevcuttur. Bunlar bir baskı ünitesi, debriyaj balatası ve mekanik debriyaj rulmanının yanı sıra, bir alt merkez silindirle birlikte piyasaya sunulur.

Avantajları:
 
  • Bütün parçalar birlikte mükemmel çalışmak üzere hassas şekilde ayarlanmış ve orijinal ekipman kalitesinde seri üretimdir. Bu da tüm debriyaj sisteminin sorunsuz çalışmasını sağlar.
  • Tam veya yarı hidrolik ayırma sistemleri olan araçlar için doğru çözüm
  • Parça bulma işini basitleştirir, sipariş sürelerini kısaltır
  • Bileşen değişimini adım adım gösteren servis bilgisiyle birlikte sunulur
Geri
DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!
Schaeffler REPXPERT Hizmet Merkezi
Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız mı var?
Telefon:
+90 212 385 35 85
Erişim: Pazartesi – Cuma
08:00 - 17:00