Ürün Kataloğu

powered by

DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!

LuK Traktör Debriyajı

LuK Tractor Clutches

Tüm büyük traktör markaları için Pazarın bir numaralı değiştirme üniteleri

Ürün Tanımı:

Orijinal LuK portföyü, olası her kullanım için OE kalitesinde ve operasyonel rahatlık entegreli doğru parçalara sahiptir. LuK, dünya çapındaki tüm traktör üreticilerine tedarik yapan debriyaj teknolojisi lideridir. LuK sönümleme sistemleri, titreşimleri azaltmak için oldukça etkili bir sistem sunar. Uzun çalışma ömrü olan uygun maliyetli ürünlerimize güvenebilirsiniz.

Tek balatalı debriyaj, maksimum mukavemet ve minimum yer gereksinimi ile düşük maliyet sağlayan, preslenmiş çelik kapak muhafazası ile tasarlanmış ve üretilmiştir.

Çift balatalı debriyaj, bir milyondan fazla ünitenin üretilmesiyle kanıtlanmış, son derece güçlü bir yapıdır. Tüm uygulamalara kolayca uyar.
Avantajları:

Tek balatalı debriyaj
 
  • Düşük maliyetli ve minimum yer gereksinimi için Preslenmiş Çelik gövde.
  • Sinterlenmiş bir sürtünme malzemesi ile kullanıldığında, 600 ° C'ye kadar çalışma sıcaklığına toleranslı olan, büyük kütleli dökme demir basınç plakası.
  • 20 ila 130 kw güç aralığında olan traktörler.
Çift balatalı debriyaj
 
  • Bu yeni tasarım, daha iyi soğutma ve ısı dağılımı için havalandırmalı bir mahfaza kullanan en yeni debriyaj teknolojisini kullanır.
  • Dahili diyafram yayının genişletilmiş aşınma rezervi sayesinde daha uzun hizmet ömrü.
  • Emniyet PTO kavraması normal olarak motor çalıştırıldığında ayrılır, debriyaj bağlantısının mekanik bir arızası durumunda, PTO debriyajı her zaman otomatik olarak hemen devreden çıkar
Geri
DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!
Schaeffler REPXPERT Hizmet Merkezi
Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız mı var?
Telefon:
+90 212 385 35 85
Erişim: Pazartesi – Cuma
08:00 - 17:00