Ürün Kataloğu

powered by

DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!

INA Yardımcı Tahrik Sistemi Kayışı

INA FEAD Belt

Öncü motor uzmanından yardımcı tahrik sistemi kayışları

Ürün Tanımı:

INA, yedek parça portföyüne V-kayışlarını ve çok kanallı V-kayışlarını katmak suretiyle Yardımcı Tahrik Sistemi (FEAD) ürün yelpazesini tamamlamış oluyor. Tamirhaneler şimdi, bu kompleks sistemin profesyonel ve bütünsel bir bakımı için ya kapsamlı bir FEAD Kiti seçebilir ya da INA’nın kapsamlı FEAD ürün portföyünden ilgili bileşenleri bir araya getirerek kendi onarım çözümlerini yaratabilirler. Bunun anlamı, tamirhanelerin söz konusu onarım işine uygun olarak ilgili siparişi diledikleri gibi uyarlayabilecekleridir.

V-kayışı

Bugün V-kayışları artık yeni araçlarda nadiren kullanılsa da, mevcut araç parkı için ürüne halen çok ilgi vardır. V-şekilli bir temas yüzeyi bulunan bu kayışlarda daha küçük halkalar oluşturabilmeleri için dişler eklenmiş olabilir.

Çok kanallı V-kayışı

Modern araçlarda çok kanallı V-kayışları, en son teknolojik çözümdür. Bu kayışlarda boyuna uzanan birçok V-şekilli kanal bulunur. Daha ince olup kayışlı kasnakların daha yüksek sürtünmeli, kıvrımlı ve daha küçük çaplı sargılarını desteklerler. Dolayısıyla daha büyük yükleri taşıyabilir ve daha büyük gergileri kaldırabilirler. Farklı araçlara uyarlanabilmeleri için bugün farklı boylarda ve enlerde bulunabilirler. Yeni gelişmeler sayesinde bugün çok kanallı V-kayışı yelpazesi elastik (EPK) ve çift taraflı (DPK) çeşitleri de sunabilmektedir.
Avantajları:

Gergiler, avaralar, krank mili kasnakları, sönümleyiciler, devir ayarlı alternatör kasnakları ve yardımcı tahrik sistemi kayışları ile INA şimdi, aşağıdakileri vadeden bütünsel bir yedek parça ürün portföyü sağlamaktadır:
  • Tüm bileşenlerde Orijinal Ekipman kalitesi sağlar
  • Yardımcı tahrik sistemi bakımı hakkındaki teknik ve siparişlerle ilgili sorular için sadece tek bir irtibat noktası
  • İlgili araç parkı çeşitlerinin yüksek oranda kapsanması

Yardımcı tahrik sistemi kayışı yelpazesinin ayrıntıları:
  • V-kayışları ve çok kanallı V-kayışlarının yanı sıra elastik ve çift taraflı çeşitleri de kapsar
  • İlk adımda ilgili Fransız araç parkının çoğunluğunu kapsayan 300 kayış
  • 2016’nın tamamı boyunca başka Avrupa odak pazarlarının da tam alan kapsaması
Geri
DAHA FAZLA HİZMET!

Tüm hizmetlerimize tam erişim için hemen üye olun: TecDoc kataloğu, montaj talimatları ve videolar, bonus programı ve ayrıca ürünlerimiz hakkında güncel teknik bilgiler

Hemen üye olun!
Schaeffler REPXPERT Hizmet Merkezi
Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız mı var?
Telefon:
+90 212 385 35 85
Erişim: Pazartesi – Cuma
08:00 - 17:00