Şanzıman onarımı uygulamaları 2018/2019 LuK yedek parça kataloğunda ilk kez yer aldı

12.06.2018

Şanzıman onarımı uygulamaları 2018/2019 LuK yedek parça kataloğunda ilk kez yer aldı

Binek otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırlanan en yeni LuK yedek parça kataloğu kullanıma sunuldu. Debriyajlara, çift kütleli volanlara ve kumanda bileşenlerine ek olarak kataloğun 900 sayfası kuru tip çift balatalı debriyajlar için ilave uygulamalara ve ilk defa LuK GearBOX ve LuK RepSet CVT gibi şanzıman onarım çözümlerine ayrıldı.

LANGEN, 12 Haziran 2018. Schaeffler yedek parça kataloğunun yeni basımı olan LuK Şanzıman Sistemleri 2018/1019'da 60'ı aşkın üreticinin araç tipleri için debriyaj ve şanzıman onarımı konusunda 3.000'den fazla farklı parça yer alıyor. 1998 ve 2018 yılları arasında üretilen araçlar için hazırlanan bu referans kaynağı, Batı Avrupa'daki araç filolarının yüzde 95'inden fazlasını kapsıyor.

Kataloğa LuK RepSet 2CT için yeni uygulamalar eklenmiştir. Schaeffler bundan böyle Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Kia ve Renault marka araçlarda bulunan kuru tip çift balatalı debriyajlar için de bu onarım çözümünü sunacak. Schaeffler bununla yetinmiyor. Yedek parça kataloğunda artık ilk defa şanzıman onarım çözümlerine de yer veriliyor. Bunlar, düz ve çift balatalı debriyajla kumanda edilen şanzımanlar ve arka aks diferansiyeller için eksiksiz bir çözüm olan LuK GearBOX'u ve sürekli değişken otomatik şanzımanlar için LuK RepSet CVT onarım çözümlerini içeriyor.

Kataloğun anlaşılır düzeni ve mantıklı yapısı, dağıtım ortaklarının ve tamirhane çalışanlarının ihtiyaç duydukları yedek parçaları ve onarım çözümlerini kolayca bulabilmesini sağlıyor. Kataloğun görselliğe dayalı yapısı ve içerdiği kolay anlaşılır semboller sayesinde araç tipini, model yılını ve araca özel versiyonlar dâhil parça gruplarını belirlemek oldukça kolay hale geliyor. Her zaman olduğu gibi katalogda yer alan tüm bilgiler beş farklı dilde sunulmuştur: Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca.

Tamirhaneler, binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için LuK Şanzıman Sistemleri 2018/2019 yedek parça kataloglarını Schaeffler Automotive Aftermarket distribütörlerinden edinebilirler. Model yılı daha eski olan araçlar için parçalar ve Schaeffler Automotive Aftermarket portföyünün tamamı gibi ek bilgilere REPXPERT tamirhane portalındaki çevrimiçi katalogdan ulaşılabilir: www.repxpert.com.tr

Binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için piyasaya sürülen yedek parça kataloğunun en yeni versiyonu LuK Şanzıman Sistemleri 2018/2019'da debriyajlara, çift kütleli volanlara ve kumanda bileşenlerine ek olarak ayrıca kuru tip çift balatalı debriyajlar için ilave uygulamalara ve ilk defa LuK GearBOX ve LuK RepSet CVT gibi şanzıman onarım çözümlerine de yer veriliyor.