Schaeffler, Ankara Ofisi’ni törenle hizmete açtı

16.02.2016

Schaeffler, Ankara Ofisi’ni törenle hizmete açtı

Schaeffler, Ankara Ofisi’ni törenle hizmete açtı

Otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumunda yer alan Schaeffler, Türkiye’deki 30’uncu yılında Ankara Ofisi'ni hizmete açtı.

ANKARA, 16 Şubat 2016. Schaeffler Türkiye’nin Ankara Ofisi, düzenlenen bir törenle açıldı. Açılışa Scheffler Türkiye’nin Ankara ve çevre illerdeki müşterilerinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Amacımız müşterilerimize yakın olmak

Scheffler Türkiye Ankara Ofisi’nin açılışını değerlendiren Schaeffler Türkiye Genel Müdürü Onur Karahan, tüm dünyada yüksek kalitesi, ileri teknolojisi ve güçlü inovasyon yeteneği ile lider konumda bulunan Schaeffler'in müşteri ve tedarikçileriyle uzun vadeli ve istikrarlı ilişkilerini sürdürdüğünü kaydetti.

Ankara ve çevre illerdeki endüstri ve otomotiv alanındaki müşterilerine daha yakın olmak amacıyla bu ofisi açtıklarını belirten Karahan, 'Schaeffler'in odak noktası müşterileridir. Biz, Schaeffler Türkiye olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak için çaba gösteriyor, şirket yapılanmamızı müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendiriyoruz. Dünya genelinde 50 ülkede 170 noktadan oluşan küresel ağımız üzerinden bölgesel ihtiyaçlara uygun, şirketlere özel çözümlerimizi sunuyoruz. Kurumsal kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan sıfır hata felsefesi ile aynı yüksek standartları tüm bölgelerde uyguluyoruz' dedi. Ankara Ofisi’nde endüstri ve otomotiv bölümünden sorumlu yetkililerin bulunacağını ifade eden Onur Karahan, 'Schaeffler Ankara Ofisi, Ankara ve çevre illerdeki müşterilerimizle yakın işbirliği içinde olabilmek, toplantılarda, teorik ve pratik eğitimlerde bir araya gelebilmek amacıyla açılmıştır. Hem otomotiv hem de endüstri grubu müşterilerimize hizmet verecektir' diye konuştu.

Otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumunda yer alan Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlıyor.