YENi

Automotive Aftermarket’in Yeni Web Sitesi Yayında

Schaeffler_AAM_Website_Launch_EN.jpg
 
  • Schaeffler’in aftermarket ürün yelpazesinin tamamına bu web sitesinden ulaşabilirsiniz
  • Web sitesine entegre çevrimiçi katalog sayesinde güncel araç verileri gerçek zamanlı olarak aranabiliyor
  • Kolay ve her ekrana uyumlu tasarımı sayesinde menüler arasında kolayca gezinebilme imkanı sağlanıyor

Langen/Almanya | 13 Ocak 2021 | Dijitalleşme, konsolidasyon ve yapısal değişiklikler sektörü bütünüyle dönüştürüyor – Schaeffler Automotive Aftermarket bölümünün yeni web sitesi de bu dinamik ortam gözetilerek geliştirildi. Schaeffler Automotive Aftermarket Global Satış ve Pazarlama Başkanı Jens Schueler, “Online ortamdaki yeni konumumuz, hem dijitalleşme sürecimizin önemli kilometre taşlarından biri hem de müşterilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarını hedef odaklı bir yaklaşımla ele alan bir çözüm,” diyor.

Tamirhaneler ve distribütörler https://aftermarket.schaeffler.com.tr/tr sitesinde, eskisine kıyasla çok daha kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesine kavuşuyorlar. Burada odak müşteri. Gezinmeyi kolaylaştıran sade yapısı sayesinde site, ziyaretçilerini yalnızca birkaç tıklamayla aradıkları içeriğe yönlendiriyor. Ana gezinti menüsü, Schaeffler’in gururu ürünlere, yedek parçalara ve hizmetlere odaklanıyor. Kullanıcılar bir yedek parçanın pazarı, işlevi ve uygunluğuyla ilgili genel bilgileri tüm araç türleri özelinde bulabiliyor ve şanzıman, motor ve şasi ürün kategorilerinin derinliklerine inebiliyorlar. Burada ziyaretçi, ürünler ve onarım çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi alabiliyor, ürün kodu girerek doğrudan çevrimiçi kataloğa geçiş yapabiliyorlar.

Müşteriler için katma değer: Çevrimiçi yedek parça kataloğu
Yeni geliştirilen, entegre çevrimiçi katalog sayesinde, tamirhanelerin ve distribütörlerin elinin altında her zaman güncel bilgiler bulunuyor. Ayrıca en güncel “araca özel onarım talimatlarını”, servis bültenlerin, OE numaralarını ve ürünün bulunabilirliğini sorgulayabiliyorlar. Çeşitli arama kriterleri sayesinde doğru yedek parçayı hızlı ve kolayca bulmak mümkün. Bir başka avantaj: Müşteriler tek web sitesi üzerinden çevrimiçi katalog, ürün portföyü ve REPXPERT online portalı arasında kolayca gezinebiliyorlar.

Ayrıca, “Destek” menüsünde portföyden siparişe, nakliye sürecinden hizmetlere kadar pek çok konuda Sık Sorulan Soruların cevaplarını bulabiliyorlar.

Hızlı, net ve uyumlu: ulusal sınırların ötesinde
Tamamen yenilenmiş içeriğinin yanı sıra, web sitesinin teknik altyapısı da güncellendi: arama motorları aracılığıyla aradığınızı bulmak artık çok daha kolay ve duyarlı web tasarımı sayesinde tüm cihaz ekranlarına uyum sağlıyor.

Yılın ikinci yarısı itibariyle toplam 13 dil ve 15 yerel versiyonla hizmet verecek web sitesiyle Schaeffler Automotive Aftermarket, küresel erişimini ve marka farkındalığını daha da artırmak için ülkeye özel içerik ve fonksiyonlara odaklanıyor.