Schaeffler REPXPERT Mobil Uygulaması: Ürün Aramak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

rep_89.jpg

Schaeffler, yeni REPXPERT Mobil Uygulamasını tamamen Türkçe olarak kullanıma sunuyor. Bu yeni mobil çözüm, onarım için doğru parçanın ve ilgili tüm teknik bilgilerin hızlı ve oldukça kolay bir şekilde bulunmasını sağlayacak. Kullanıcılar artık TecDoc'a tam ücretsiz erişimin tadını çıkarabilir ve Schaeffler ürünleri için barkod tarama veya montaj videoları gibi diğer birçok akıllı çözümden yararlanabilirler. Tüm bu avantajlara hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir!

REPXPERT, Schaeffler Automotive Aftermarket bölümünün hizmet markasıdır. Ustalar için sunduğu çeşitli hizmetler arasında, hızlı ve profesyonel bir onarım için içerik ve katalog tarayabilecekleri bir çevrimiçi portal da yer almaktadır. Yeni REPXPERT Uygulaması, REPXPERT'in sunduğu hizmeti yeni bir seviyeye taşırken, önemli REPXPERT özelliklerini her zaman her yerde kullanılabilir hale getiriyor. Uygulama, doğru parçayı belirlemek ve ilgili teknik bilgilere ulaşmakta etkili bir araç. Ustaların bilgiye ulaşma şekli artık çok farklı.

​​​​​​​Schaeffler Türkiye Kıdemli Program Müdürü Sıtkı Orhan, "Bir tamirhaneyi başarılı kılan, yalnızca onarımlarının kalitesi değil, aynı zamanda arızanın teşhisi ve doğru yeni parçanın seçilmesi sürecindeki hız ve verimliliktir," diyor. "Bir parçayı teslim aldığınızda, yeni REPXPERT Mobil Uygulaması size ilgili teknik ve montaj özelliklerini ve mevcut kılavuzları da sunacaktır. Artık iş yerinizin dört bir yanında katalog aramaya gerek yok."

Tamirhaneler, tek bir tıkla TecDoc erişimi elde ediyor

Kullanıcı uygulamayı açtığında REPXPERT tasarımında iyi düzenlenmiş bir tasarıma sahip bir ana menü görünür. Simgeler, araca bağlı arama gibi temel özellikleri temsil eder. Bu sayede kullanıcılar, Schaeffler parça kataloğuna ve kayıt yaptıktan sonra, Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarındaki tüm üreticileri kapsayan TecDoc'a tam ve ücretsiz erişim sağlarlar. Örneğin, VIN numarasını veya motor kodunu girerek değiştirilmesi gereken doğru parçayı kolayca belirleyebilirler. Ayrıca, otomobil marka ve modellerine göre arama yapmak kolaydır. Arama işlemi tamamlandıktan sonra, Schaeffler markalarına veya ürün grubuna göre gelişmiş filtreleme yapmak mümkündür. Bilgisayara gerek yoktur.

​​​​​​​
 
Tek tek yazmaya son: REPXPERT barkod taraması hizmetinizde

Doğru parça belirlendikten sonra, REPXPERT Mobil uygulamasının iki yeni özelliğini kullanma zamanı: Barkod Tarayıcı ve Parça Arama bölümleri. Parça Arama seçeneği, çapraz referans ve pazardaki rakiplerin sunduğu potansiyel alternatifleri bulmak için ideal bir çözümdür. Kullanıcının ihtiyacı olan tek bilgi, OE numarası, parça numarası veya yalnızca ürünün EAN kodudur.
​​​​​​​

Uygulamanın Barkod tarayıcısı harika bir alternatif sunar. Bir Schaeffler (veya başka bir markanın!) ürünü ustanın eline ulaştıktan sonra, yalnızca barkodu tarayarak parçanın sipariş ettiği parça olup olmadığını, uyumlu olup olmadığını veya ürünle ilgili güncel servis bültenlerini olduğu yerden kolayca kontrol edebilir.

DMF değerleri cebinizde
​​​​​​​

Peki ya usta çift kütleli volan değerleri gibi özel montaj verilerine ihtiyaç duyarsa? Kontrol noktası simgesine tıklaması yeterli! Debriyaj veya çift kütleli volan tamir eden herkes için olmazsa olmaz bir çözümdür.

Dahası, REPXPERT Mobil Uygulaması gelişmeye devam edecek ve gelecekte daha da fazla avantaj sunacak. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı iOS veya Google Play Uygulama mağazalarından indirmek. REPXPERT uygulamasının tüm özelliklerini kullanmak için sisteme kaydolmak veya geçerli REPXPERT masaüstü kimlik bilgileriyle oturum açmak gerekmektedir. Yalnızca oturum açan kullanıcılar TecDoc araması yapabilir. Uygulama ücretsizdir!

REPXPERT, Schaeffler'in Automotive Aftermarket bölümündeki hizmet markasıdır ve ustaların günlük çalışmalarında destekleme amacını taşır. Mobil uygulama ve masaüstü portalı REPXPERT.com.tr, hem Schaeffler ürünlerinin hem de tüm rakip marka ve çözümlerin montajı ve onarımı için, ücretsiz TecDoc erişimi de dahil olmak üzere faydalı teknik veriler sunar. Ustalar teknik eğitim, bonus programı, zaman kazandıran özel araçlar ve Schaeffler'deki uzmanlarla uzmandan uzmana doğrudan temas gibi ek REPXPERT hizmetlerinden yararlanabilirler.