Schaeffler Supap Mekanizması Yedek Parça Kataloğunun Yeni Baskısı Yayında

INA katalog.jpg


Günümüzde üretilen motorlar ile ilgili CO2 değerleri, gürültü emisyonları, güvenilirlik ve verimlilik konularındaki beklentiler artmaya devam ediyor. Bu durum, motor üreticilerinin karşılaştığı zorlukların da sürekli artması anlamına geliyor. Bu açıdan, supap mekanizması, kusursuz yanma işlemi için belirleyici bir kontrol elemanı görevindedir. Schaeffler, INA markası altında supap mekanizmalarında teknoloji lideridir. Yeni “INA Supap Mekanizması Bileşenleri 2019/2020” yedek parça kataloğu, komple onarıma yönelik kapsamlı bir portföy içermektedir. Tamirhaneler, 400'ü aşkın sayfadan oluşan katalogda, kapsamlı bir INA Kam Mili Kiti koleksiyonunun yanı sıra 430'dan fazla farklı bağımsız bileşene de ulaşabilirler. Bu bileşenler arasında kam milleri, kam mili zamanlama üniteleri, ana supaplar ve kontrol supapları, külbütör kolları ve manivela kolları, destek elemanları, ayrıca hidrolik ve mekanik supap iticileri bulunmaktadır.

Schaeffler, INA markası altında uzun yıllar yenilikçi supap mekanizması bileşenleri geliştirmiş ve 70'in üzerinde araç üreticisi için doğru onarım çözümleriyle Avrupa yedek parça pazarında lider konuma ulaşmıştır. Schaeffler Automotive Aftermarket Ürün Direktörü Maik Evers: “Pazar lideri ürün yelpazemiz ile durmadan daha da komplike hale gelen supap mekanizmalarına yönelik sistem uzmanlığımızın altını çiziyoruz." Aftermarket’in kapsamlı ürünleri özellikle Schaeffler'in zincirli tahrikler ve ana tahrik sistemleri için tek bir kaynaktan sunduğu elektrikli ve hidrolik kam mili zamanlama ünitelerini kapsamaktadır.
 

Schaeffler'in INA Kam Mili Kitleri, basit ve uzun ömürlü değişim için gerekli tüm bağlantı parçalarını da içerir. Bu parçalar birlikte kusursuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm yedek parçaların ve montaj parçalarının tek bir kutuda bulunması doğru parçayı ararken kaybettikleri zamanı tamirhane çalışanlarına geri kazandırıyor.

Schaeffler'in yedek parça kataloğu, 1961'den bu yana üretilen araçlar için tüm supap mekanizması bileşenlerine genel bir bakış sunmaktadır. Kataloğun anlaşılır şekilde düzenlenmiş mantıklı yapısı sayesinde, tamirhane profesyonelleri aradıkları yedek parçalara ve onarım çözümlerine hızlıca ulaşabilirler. Kataloğu www.schaeffler.com/aftermarket ve www.repxpert.com.tr adreslerinden bulabilirler.