NEXUS Automotive International, Schaeffler'i Yılın Tedarikçisi Seçti

nexus_1634x919.jpg

LANGEN/BARSELONA, 22 Mayıs 2019 TEMOT International uluslararası satın alma grubu, kuruluşunun 25. yıl dönümü sebebiyle, Schaeffler Automotive Aftermarket bölümünü kuruluşundan bu yana ortaklık ruhuna sadık kalarak devam ettirdiği güvenilir iş birliğinden dolayı ödüle layık gördü. Hepsi bununla da sınırlı kalmadı. TEMOT International, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Tedarikçi Etkinliği’nde de Schaeffler Automotive Aftermarket bölümüne üç ödül daha takdim etti.

Schaeffler AG Automotive Aftermarket CEO’su Michael Söding, “Çeyrek asra dayanan yakın ve güvenilir bir iş birliği asla küçümsenemeyecek bir başarıdır” şeklinde konuştu. “TEMOT ile birlikte sektörümüzün dönüşmesine katkıda bulunduk ve bu süreçte beraber büyüdük. Gelecekte pek çok sürpriz ve zorluğun bizi beklediğinden kuşkum yok. TEMOT’un yanımızda olduğunu bilmek bize bu dönüşümün üstesinden ustalıkla geleceğimiz konusunda güven veriyor.”

TEMOT International, bu uzun soluklu ortaklığı ödüllendirmenin yanı sıra, Schaeffler’in Automotive Aftermarket bölümünü “2018 Yılın Küresel Tedarikçisi” ödülüne layık gördü. Debriyaj programı ile de beğeni toplayan Schaeffler, TEMOT’un “Ürün Kategorisi Ödülünün” de sahibi oldu. Ve son olarak, TEMOT International, Schaeffler’in “Ağ İş Birliği, İş Geliştirme ve En İyi Yönetim” alanlarındaki başarılarını da ödüllendirerek “Özel Aftermarket Katkı Ödülünü” takdim etti.

Schaeffler’in Satış Sonrası uzmanları, 25. yılını kutlayan TEMOT International’a özel bir hediye sundu. Michael Söding, TEMOT International’ın Başkanı ve CEO’su Fotios Katsardis’e, Alman sanatçı Lothar Krebs’in yaptığı, yüksekliği iki metreyi aşan bir heykel hediye etti. Heykelin her bir parçası uluslararası satın alma grubunun tarihini ve Schaeffler Automotive Aftermarket ürünleri ile olan bağını temsil ediyor.


 
TEMOT International, hissedarlarının toplam satışları 10 milyar Euro’ya yaklaşan, dünyanın önde gelen satın alma gruplarından biridir. Merkezi Almanya’nın Ratingen şehrinde bulunan grup, Avrupa’nın önde gelen otomotiv yedek parça distribütörlerinden oluşmaktadır. TEMOT International’ın sayıları 80’e yaklaşan hissedarı, dünya genelinde 87 ülkede faaliyet göstermektedir.