Hakkımızda

Schaeffler Headquarter Langen
Schaeffler, geleceğin mobilitesini bugünden şekillendiriyor


Schaeffler Grup

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli bileşen ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlamaktadır.

2020 yılında yaklaşık 12,6 milyar Euro’luk satış gerçekleştiren Schaeffler, dünya çapında 83.300’den fazla çalışanı ile Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden biridir. 50 ülkede bulunan yaklaşık 170 konumu ile üretim tesisleri, Ar & Ge merkezleri ve satış şirketlerinden oluşan dünya çapında bir ağa sahiptir.

Schaeffler Automotive Aftermarket

Merkezi Langen, Almanya’da bulunan Schaeffler Automotive Aftermarket, LuK, INA ve FAG ürün markaları ile Schaeffler Grubu’nun dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten şirketidir. Yaklaşık 11,500 dağıtım ortaklığı ve 30’dan fazla satış ve temsilcilik noktasından oluşan küresel ağı sayesinde müşteri yakınlığı, kapsamlı onarım çözümleri ve üstün hizmet yetkinliği ile bilinmektedir.
Markalarımız Hakkında Daha fazla Bilgi İçin